loading...

مشاور کنکور 1401 _ حضوری و غیر حضوری

تعیین رشته دانشگاه دولتی و آزاد 94 . انتخاب رشته تلفنی دکتر افشار.تعیین رشته غیرحضوری کنکور.مشاور انتخاب رشته.همایش انتخاب رشته . آموزش انتخاب رشته کنکور9

ثبت نام انتخاب رشته کنکور۹۴ _ مشاوره ماهانه کنکور۹۵


بازهم کنکور و دوباره تونل وحشت تراکت های تبلیغاتی انتخاب رشته پشت درب های حوزه های کنکور از طرف افراد اهل فن و البته نا اهل !!
چگونه حق و حقوق خودت را در انتخاب رشته بدانیم و مطالبه کنیم ؟ ؟

چند نکته پیرامون انتخابی متفاوت
تاثیر مستقیم معدل_ خب همون طور که می دونید نمرات کتبی نهایی از کنکور ۹۳ تا امروز تاثیر 25 درصدی مستقیم داشت و متاسفانه سال گذشته تعدادی از مشاوران و حتی فروشندگان نرم افزارهای انتخاب رشته کامپیوتری از این تغییر مهم سو استفاده کردند و با ادعا انتخاب رشته با احتساب تاثیر معدل بطور کلیشه ای (به قوب بابا پنجعلی الکی) در فرم پیش نویس انتخاب رشته اقدام به اخذ دقیق نمرات داوطلبان ساده لوحی کردند که فکر می کردند واقعا انتخاب رشته این مرکز با در نظر گرفتن نمرات کتبی و تاثیر مستقیم 25 درصدی آن خوهد بود ؛ البته خیلی زود برای فریب خوردگان مشخص شد این فقط یک ترفند برای جلب مشتری بیشتر بوده و بطور کلی همه نرم افزارهای تخمین براساس اطلاعات سال قبل انتخاب رشته کنکورهای سراسری و آزاد رو فراهم می کنند و به دلیل عدم دسترسی عوام به میانگین نمرات نهایی و اطلاعات جامع آموزش و پروش حتی تقریب نزدیک تاثیر معدل در کنکور ۹۳ نیز امکان پذیر نبوده ؛ اما امسال ما در انتخاب رشته کنکور۹۴ سعی کردیم با مقایسه نقطه به نقطه بیش از دو هزار کارنامه قبولی در سطوح مختلف و بازه های متفاوت نمرات نهایی و رتبه های زیر گروه ها ، تا حد قابل توجهی تقریب خوبی از تاثیر نمرات کتبی نهایی سوم روی روند انتخاب رشته و قبولی ها، داشته باشیم .

مشاوره تحت لیسانس آقای فلانی_ این ترفند نیز استفاده از اسم شخصی مطرح و برند در بازار هست که کلیات کار خودش انجام نمیده و فقط در حد بالا و پایین کردن انتخاب رشته نرم افزاری نقش داره و حتی به دلیل جذب خیلی بالا کنکوریها ، این مراکز اغلب سرویس دهی مناسبی هم بابت مسائل مختلف پیرامون انتخاب رشته نمی کنند و شاید اصلا آقای فلانی حتی چند دقیقه هم بیشتر نبینی . (پس تخت تاثیر اسامی بزرگ قرار نگیر)

انتخاب رشته کیلویی_ خب حتما همون طور که اسم کارگران فصلی رو شنیدین ، باید در پروسه انتخاب رشته هم منتظر افرادی باشیم که با شروع مهلت انتخاب رشته تغییر کاربری میدن و خودشون متخصص کار جلوه میدن و بدون داشتن حداقل اطلاعاتی اقدام به انتخاب رشته کنکور می کنن.در صورتی که باید مراقب بود که سرنوشت را به دست چه کسی بسپاریم ، و صرفا یک سیستم نرم افزاری با حذف یا انتخاب چند رشته محل برای یک عمر شما تصمیم نگیرد . وظیفه مشاور داشن اطلاعات وسیعی در مورد مشاغل،بازار کار و تفاوت رشته های دانشگاهی و معرفی منابع تحقیقاتی به داوطلبان کنکور هست.انتخاب رشته بدون بررسی ابعاد روحی ،روانی، شخصیتی و استعدادی طرف مقابل توسط کارشناس خبره و صرفا" تحویل یک برگه پرینت کامپیوتری،ارزش زیادی ندارد .
(پس با مشاور تخصصی و با تجربه مشورت کن)

قیمت بالا _ این هم حکایت همون فیل هوا کردن بعضی هاست که دیگه زیادی قضیه حساس می کنن ، و برخی بچه ها هم فکر می کنند اگر واقعا هزینه زیادی میدن پس حتما کاری که اینجا براشون انجام میشه زمین و تا آسمون درصدهای درب و داغون شون عوض میکنه و طرف خیال میکنه از اون لا به لا آقای مشاور قادره ظرفیت پنهان باز کنه و ی جورایی منو تو فلان رشته و دانشگاه جا کنه ؛ البته ناگفته نماند با کلماتی همچون تضمین قبولی فلان رشته یا دانشگاه و انتخاب رشته تضمینی کنکور ، برخی ها طوری مخ میزنن که انگار قراره صندلی فلان جا برای شما با خشکه گرفتن،جور کنن . (پس گول تبلیغات انتخاب رشته نخور)

عملکرد گذشته هرکس زودتر از حرف و ادعای او خودنمایی می کند
به حرف ها توجه نکنید ، بگردین نمونه کار ببینید و مقایسه کنید
.
امسال هم همانند سال های گذشته بحث های مرتبط با انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد سال۹۴ را خیلی زودتر از اعلام نتایج و بازشدن سایت سنجش شروع می کنیم ، تا با خیالی آسوده تر و سر فرصت سه مرحله مشاوره،تصمیم و انتخاب را انجام دهیم ؛ انشالله با توضیحات مفصلی که در همایش توجیهی تعیین رشه دانشگاه و کارگاه های سه گانه انتخاب رشته براتون داشتم ، جای هیچ بحث و سوالی نباشه و امیدوارم هرکس بتونه پاسخ به سوالات فنی و مشاوره ای خودش مرتبط با انتخاب رشته رو بگیره. از طرفی علاوه بر برنامه های سال گذشته برای انتخاب رشته کنکور، فایل اکسلی برای تسهیل نمره دهی شما به سوالات تیپ شخصیتی و رغبت سنج شغلی طراحی شده است که به محض تکمیل توسط شما می بایستی برای من ایمیل بشه. علاوه بر این می توانید از آرشیو مرداد ماه سال های گذشته سایت، پست ها و مقالات دیگری راهم در مورد فنون انتخاب رشته و نکات ظریف پیدا و استفاده کنید
بحث ها و نکات بیان شده در کارگاه های انتخاب رشته کنکور سراسری و آزاد به قدری جامع و شامل هست که فلسفه و هدف کاری ما در راستای مشاوره رایگان کنکور ، در باب تعیین رشته کنکور همچنان صادق هست . اما بنا به حساسیت انتخاب رشته ، انتخاب آینده و به دلیل زمان فشرده پروسه تعیین رشته کنکور و به تبع آن ظرفیت کم انتخاب رشته از طرف ما پیش ثبت نام انتخاب رشته تلفنی کنکور امسال رو با ظرفیت نهایت ۴۰ نفر از داوطلبان رشته های مختلف انجام میدیمدر مدت آشنایی نسبتا" طولانی من و شما به وسیله حسن انتخابتان برای پیگیری برنامه های مشاوره ای این سایت همیشه بهتون یاد دادم برای موفق شدن در کنکور خودت مهمی و بس اما در مورد انتخاب رشته دانشگاه این نفر مهمه قدری متفاوت هست و باید استاد کار و حتما مشاور باشه .
مسلما" تاحالا ندیدین با ذکر کلمه وسوسه انگیز تضمین قبولی و تاکید راجب گرفتن مشاوره خصوصی غیر رایگان خودم جلب مشتری کرده باشم و یا با شیطنت های تبلیغاتی گول زننده، اغراق آمیز و جهت دار رایج در خیلی محافل کنکوری تا حالا بهتون پیشنهادات بدی داده باشم ، و فکر می کنم این حس اعتماد دوطرفه الان دیگه خیلی وقته به وجود آمده و خیلی امیدوارم با هرچه سریع تر پیش ثبت نام انتخاب رشته امسال، اینبار هم انتخاب درستی انجام بدی و تا قبل از تکمیل ظرفیت محدود من برای مشاوره و انتخاب رشته تلفنی و حضوری و به تبع آن شرمنده شدم،دست به دست هم بدیم و به کمک خدا جز برترین قبولی ها باشی.

انتخاب رشته حضوری پیش ثبت نام ندارد و فراخوان همایش و کلاس رایگان توجیهی متعاقبا" اعلام خواهد شد .
جهت ثبت نام انتخاب رشته کنکور بصورت تلفنی توسط استاد افشار عبارت "انتخاب رشته کنکور" پیامک بدین به : ۰۹۳۵۸۹۶۰۵۰۳

ورود به صفحه اصلی انتخاب رشته کنکور۹۴ و دانلود همایش ها نکات و فنون تعیین رشته


سایت دکتر افشار


با آرزوی گذراندن موفقیت آمیز امتحانات نهائی به اطلاع می رسانم
به دلیل تقارن ابتدای سال تحصیلی کنکوریهای۹۵ عزیز با روزهای مبارک ماه رمضان و همچنین دوران جذب مدارس ، آزمون های آزمایشی و کلاس های کنکور برای شروعی هرچه بهتر از هفته چهارم تیر ، همچنین به علت فشردگی برنامه های انتخاب رشته مشاوران کنکور از ابتدا مرداد تا نیمه مرداد امسال , بجز چند همایش کلی در مورد شروع مطالعه برای کنکور۹۵ و توصیه های ابتدای راه موفقیت در کنکور و مطالعه در تابستان ، عملا تا چند هفته کارگاه ها و کلاس های مستمر هفتگی مشاوره تحصیلی کنکور هفته نخواهم داشت ؛ اما به دلیل اهمیت و توجه به پروسه ابتدای سال و شروعی قدرتمند از تابستان 94 برای کنکور 95 و عدم عقب افتادگی شما داوطلبان عزیز ، تصمیم به ضبط پادکست های مشاوره ای با موضوعات مختلف و در حد هرجلسه نهایت 15 دقیقه نمودم ؛
در ابتدا تصمیم بر ارسال فایل های صوتی برای اعضای سایت یا پرداخت هزینه برای استفاده از این جلسات مستمر با موضوع دغدغه های اصلی انتخاب و سوالات متداول کنکوریهای بود که با عنایت به اصل قدرشناسی و استفاده طیف بیشتری از دانش آموزان کنکور ایران عزیز ، این فایل ها بصورت کاملا" رایگان و با موضوعاتی خاص و از پیش تعیین رشته هر هفته 3 بار دانلود توسط شما ، آماده می شود .


با توجه به حجم کم و محتوای فوق العاده فایل های مشاوره ای صوتی 15 دقیقه کنکور 95 و در کنار آرشیو کامل مقالات و مشاوره صوتی تابستان سال های 91 تا 93 امیدست شاهد پیشرفت های روزافزون شما عزیزان باشیم . این طرح انشالله از روزهای پایانی خرداد اجرایی می شود.

در ضمن شما می توانید موضوعات مدنظرتان را برای تهیه فایل صوتی مشاوره تحصیلی آتی پیشنهاد بدین.

مرکز مشاوره و انگیزش تحصیلی افشار

20% تخفیف فقط تا 15 تیر

آن دسته از دانش آموزانی که برنامه ریزی و مشاوره ماهانه تلفنی کنکور۹۵ (مسقیم با استاد افشار) را تا ۱۵ تیر ثبت نام کنند،با همان تعرفه قیمت سال 93 تا پایان کنکور 95 از برنامه ریزی انفرادی بهمره منده خواهد بود .

علاقه مندان جهت ثبت نام مشاوره و برنامه ریزی کنکور95 بصورت تلفنی توسط استاد افشار "مشاوره ماهانه" پیامک بدین به : ۰۹۳۵۸۹۶۰۵۰۳

مشاوره های تحصیلی تلفنی تک جلسه (۳۰ دقیقه ای) ویژه دبیرستانی ها و کنکوریها با طرح موضوع (سوال جواب) و بیان مشکلات و اراده راهکارها همانند قبل برقرار خواهد بود .

اخذ وقت تک جلسه : "مشاوره تک جلسه ای" پیامک بدین به :
۰۹۳۵۸۹۶۰۵۰۳


برای نمایش این مطلب لطفا عضو شوید و در صورتی که قبلا عضو شدید از وارد شوید
عضویت در سایت
نام کاربری :
رمز عبور :
تکرار رمز :
موبایل :
ایمیل :
نام اصلی :
کد امنیتی :
 
کد امنیتی
 
بارگزاری مجدد
استاد علیرضا افشار بازدید : 8076 پنجشنبه 21 خرداد 1394 زمان : 13:1 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
این نظر توسط رضا در تاریخ 6 سال پیش و 17:23 دقیقه ارسال شده است

با سلام
آقای دکتر یک سوال دارم
من در رشته پزشکی پردیس گیلان قبول شدم ولی به دلیل مشکلاتی می خواهم تغییر رشته دهم اگر در کارنامه ی نهایی در رشته ی دیگر هم قبول شده باشم در چه صورت می توانم تغییر رشته بدهم ؟ باید به کجا مراجعه کنم؟ لطفا توضیح دهید . با تشکر .
پاسخ : سلام / اینو برای شما گذاشتم . همین پست آخر وبسایت . ندیدی ؟؟؟؟ !!!


آیا پس از مشاهده کارنامه سبز امکان تغییر رشته محل قبولی وجود دارد ؟ به ندرت / بطوریکه اگر شما نمره و رتبه نفر آخر قبولی رشته x که در انتخاب های پایین تر از قبولی خودتان در فرم ارسالی به سنجش وجود داشته را کسب کرده باشید، در صورت وجود جا خالی در دانشگاه مقصد و تماس حضوری و هماهنگی با آنها _ امکان این جابجایی وجود دارد . در صورتی که رشته محل مورد نظر در فرم انتخاب های شما نباشد این امر میسر نیست / در صورت عدم موافقت دانشگاه مقصد مبنی بر پذیرش شما این امر میسر نیست / پس در مجموع احتمال کمی داره

این نظر توسط پریا در تاریخ 6 سال پیش و 21:06 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد. به نظرتون من با رتبه 619 منطقه دو و 1091 زیر گروه دو پزشکی کجا میتونم قبول شم؟ دختر هستم از استان مازندران

این نظر توسط پریا در تاریخ 6 سال پیش و 13:19 دقیقه ارسال شده است

سلام استاد.ممنون از راهنمایی های خوبتون
استاد یه سوال؟من خیلی فیزیک دوست دارم.و بعد از فیزیک شیمی
رتبم 17000 شدتو منطقه دو
به هر کی میگم برم فیزیک یا فیزیک مهندسی میگه نه بازار کار نداره
به نظرتون چه رشته ای برم؟مهندسی شیمی هم خیلی دوست دارم ولی بعید میدونم روزانه بیارم.شیمی کاربردی خوب نیست ؟؟؟
استاد میشه کمکم کنید.خیلی نگرانم.باید حتما روزانه بیارم.من ساکن اهوازم

این نظر توسط احمد در تاریخ 6 سال پیش و 9:58 دقیقه ارسال شده است

سلام آقای دکتر
یک سوال دارم
رتبه ی کل من در سهمیه 2500 آمده
ولی در زیر گروه ها به ترتیب
1=2340
2=2000
3=1190
4=1860
5=1800
شده . می خواستم ببینم چچوریه؟
اگه اشتباه شده اعتراض بدم؟ اگر ندم تاثیری داره یا نه؟
چون خودتون گفتین انتخاب رشته به زیرگروه ها بستگی دارد؟
به هر حال اگه توضیح بدید ممنون.

این نظر توسط احمد در تاریخ 6 سال پیش و 23:58 دقیقه ارسال شده است

سلام آقای دکتر افشار .
یک منبع فارسی معتبر کامل ایرانی برای معرفی رشته ها شغل ها ادامه تحصیل درآمد و... می تونید معرفی کنید چون اکثر سایت ها برای کشور های خارج از ایران است و مقالات وکتاب ها هم ترجمه مستقیم متون خارجی و حرف اکثر مردم و نوشته های تایپیک ها هم غیر قابل اعتماد
اگه منبع جدیدی دارید یا میشناسید لطفا معرفی کنید خسته شدم ازبس متن تکراری خوندم که معمولا برای ایران کاربرد ندارند.
باتشکر.
پاسخ : سلام
کتاب خوبی در ان زمینه نوشته نشده بازم انتشارات مبتکران 4 سال پیش کتاب خوب و قطور و کاملی در مورد معرفی رشته های دانشگاه برای تک تک گروه ها نوشته
شایدم الان سخت گیر بیاد

این نظر توسط احمد در تاریخ 6 سال پیش و 14:07 دقیقه ارسال شده است

سلام آقای دکتر افشار.
با نمرات نهایی دبیات20
عربی19.5
دینی20
زبان19.25
ریاضی19 زیست18.25 فیزیک20 شیمی19.75 درمنطقه2 بادرصد های
ادبیات30 عربی50 دینی60 زبان40 ریاضی22 زیست 45 فیزیک33 شیمی45 حدوده چه رتبه ای میارم؟ اگر میشه ثبت شه با تشکر.
پاسخ : سلام
حدود 6 هزار منطقه دو داری

این نظر توسط farbod در تاریخ 6 سال پیش و 23:47 دقیقه ارسال شده است

سلام.من تا حالا دوسال کنکور دادم(تجربی). نتایج امتحانات نهاییمم عالی بود و کلا تو سالای پایه خیلی قوی بودم. ولی تو این دو سال ک کنکور دادم نتونستم زیادبخونم . نتایجمم اصلا خوب نیست. ی سری مسائل فوبیا و این چیزا امسال پیش اومد ک منو بهم ریخت. ب نظرتون امسال برم ی رشته الکی یا برا رسیدن ب هدفم ی سال دیگه هم بمونم؟
باتشکر
پاسخ : سلام
اگر مشکلات حل کردی فقط می تونی بمونی و امیدوار باشی به حصول نتیجه ای بهتر

این نظر توسط احمد در تاریخ 6 سال پیش و 15:40 دقیقه ارسال شده است

سلام
آقای دکتر ببخشید هی سوال می پرسم ولی خوب نگرانم اما امیدوار
می خواست بپرسم اگه سهمیه ی بسیج هم داشته باشم باز هم پاسخ شما همون قبلیه...
متن سوال
سلام آقای افشار.
گفته بودید ریز نمرات نهایی را بگم
ادبیات20
عربی19.5
دینی20
زبان19.25
ریاضی19 زیست18.25 فیزیک20 شیمی19.75
آقای دکتر متن سوالم هم این بود
سلام ببخشید من با نمرات نهایی بالای 18 و درمنطقه2 بادرصد های
ادبیات30 عربی50 دینی60 زبان40 ریاضی22 زیست 45 فیزیک33 شیمی45 شانش قبولی برای رشته های پزشکی یا دارو در چه دانشگاه هایی دارم آزاد,خودگردان,ارتش,سپاه. اگر می شود یکم کامل راهنماییم کنید.باتشکر
پاسخ شما
سلام
نمی تونم دقیق اسم اون همه واحد بیاریم . ریز نمرات نهایی بفرست بهت حدود رتبه ات میگم
تحقیق های بعدی با خود شما
چون حق ندارم همه نفرات آخر قبولی نشر بدم اینجا

باتشکر.
پاسخ : سلام
آزاد هیچ جا نه
پردیس خودگردان جاهای دور میاری (جنوب و جنوب شرق)
برای مصاحبه ارتش هم احتمال دعوت به مصاحبه 50 درصده و باید دید چند نفر میگیره

چون همان طور که گفته بودم دانشگاه های غیر وزات علوم و بهداشت برای جذب آزاد عمل خودشان دارند
پاسخ : سلام
بسیج فقط در آزاد تاثیر داره و نه دولتی و بین الملل
در بهترین حالت ممکن هم ضعیف ترین واحد آزاد شاید بیاری که بازم بعید می دونم

این نظر توسط MAH sa در تاریخ 6 سال پیش و 19:27 دقیقه ارسال شده است

سلام . آقای افشار من میخوام اگه از رتبم راضی بودم و خواستم انتخاب رشته کنم شما برام انجام بدید. ولی شایدم اصلا انتخاب رشته نکردم. الان باید چیکار کنم؟ میشه راهنمایی کنید؟ (وقت بگیرم یا...)
با تشکر
پاسخ : سلام
انتخاب رشته حضوری میخوای مشکلی نیست ولی تلفنی میخوای باید حتما قبلش پیش ثبت نام کنی تا ظرفیت من پر نشه و برات جا بذارم
***
من الان میخوام ثبت نام کنم. باید چیکار کنم؟ اگه نخواستم اصلا انتخاب رشته کنم و بمونم برای 95 چی؟
پاسخ : " انتخاب رشته تلفنی " پیامک بفرست بهم

09358960503

این نظر توسط احمد در تاریخ 6 سال پیش و 13:43 دقیقه ارسال شده است

سلام آقای افشار.
گفته بودید ریز نمرات نهایی را بگم
ادبیات20
عربی19.5
دینی20
زبان19.25
ریاضی19 زیست18.25 فیزیک20 شیمی19.75
آقای دکتر متن سوالم هم این بود
سلام ببخشید من با نمرات نهایی بالای 18 و درمنطقه2 بادرصد های
ادبیات30 عربی50 دینی60 زبان40 ریاضی22 زیست 45 فیزیک33 شیمی45 شانش قبولی برای رشته های پزشکی یا دارو در چه دانشگاه هایی دارم آزاد,خودگردان,ارتش,سپاه. اگر می شود یکم کامل راهنماییم کنید.باتشکر
پاسخ شما
سلام
نمی تونم دقیق اسم اون همه واحد بیاریم . ریز نمرات نهایی بفرست بهت حدود رتبه ات میگم
تحقیق های بعدی با خود شما
چون حق ندارم همه نفرات آخر قبولی نشر بدم اینجا

باتشکر.
پاسخ : سلام
آزاد هیچ جا نه
پردیس خودگردان جاهای دور میاری (جنوب و جنوب شرق)
برای مصاحبه ارتش هم احتمال دعوت به مصاحبه 50 درصده و باید دید چند نفر میگیره

چون همان طور که گفته بودم دانشگاه های غیر وزات علوم و بهداشت برای جذب آزاد عمل خودشان دارند


تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
Profile Pic
ثبت نام کنکور 1401 آغاز شد ... اولین سایت مشاوره ای حرفه ای در جهت گسترش عدالت آموزشی با ارائه جلسات آموزشی_مشاوره ای محتوا محور -کاملا رایگان و بدون تبلیغات؛ برای استفاده از همایش های انرژیک و مقالات آموزشی سایت از آرشیو 11 ساله کارگاه های استاد افشار دیدن فرمایید. _ مشاوره و برنامه ریزی تلفنی (تک جلسه،ماهیانه) ویژه ی کنکوریهای 1401 و 1402 _ مشاوره تک جلسه حضوری (تهران و کرج) _ دعوت در همایش ها ، برنامه های آموزشگاه ها ، مدارس و ... جهت همانگی وقت تماس تلفنی و ثبت نام مشاوره ماهانه و همکاری در اجرای برنامه های آموزشی مدارس برترین مشاور پروازی کنکور ایران با بیشترین تعداد همایش ها و سمینارهای آموزشی در 28 استان کشور منشی : واتساپ 09358960503 www.alirezaafshar.org
اطلاعات کاربری
آرشیو
 • مهر 1400
 • شهريور 1400
 • مرداد 1400
 • تير 1400
 • خرداد 1400
 • ارديبهشت 1400
 • فروردين 1400
 • اسفند 1399
 • بهمن 1399
 • دی 1399
 • آبان 1399
 • مهر 1399
 • شهريور 1399
 • مرداد 1399
 • تير 1399
 • خرداد 1399
 • ارديبهشت 1399
 • فروردين 1399
 • بهمن 1398
 • دی 1398
 • آذر 1398
 • مهر 1398
 • شهريور 1398
 • مرداد 1398
 • خرداد 1398
 • ارديبهشت 1398
 • فروردين 1398
 • اسفند 1397
 • ارديبهشت 1397
 • فروردين 1397
 • اسفند 1396
 • دی 1396
 • آذر 1396
 • مهر 1396
 • شهريور 1396
 • مرداد 1396
 • تير 1396
 • ارديبهشت 1396
 • اسفند 1395
 • آذر 1395
 • آبان 1395
 • مهر 1395
 • شهريور 1395
 • مرداد 1395
 • تير 1395
 • خرداد 1395
 • ارديبهشت 1395
 • فروردين 1395
 • اسفند 1394
 • بهمن 1394
 • دی 1394
 • آذر 1394
 • آبان 1394
 • مهر 1394
 • شهريور 1394
 • مرداد 1394
 • تير 1394
 • خرداد 1394
 • ارديبهشت 1394
 • فروردين 1394
 • اسفند 1393
 • بهمن 1393
 • دی 1393
 • آذر 1393
 • آبان 1393
 • مهر 1393
 • شهريور 1393
 • مرداد 1393
 • تير 1393
 • خرداد 1393
 • ارديبهشت 1393
 • فروردين 1393
 • اسفند 1392
 • بهمن 1392
 • دی 1392
 • آذر 1392
 • آبان 1392
 • مهر 1392
 • شهريور 1392
 • مرداد 1392
 • تير 1392
 • خرداد 1392
 • ارديبهشت 1392
 • فروردين 1392
 • اسفند 1391
 • بهمن 1391
 • دی 1391
 • آبان 1391
 • مهر 1391
 • شهريور 1391
 • مرداد 1391
 • تير 1391
 • خرداد 1391
 • ارديبهشت 1391
 • فروردين 1391
 • اسفند 1390
 • آمار سایت
 • کل مطالب : 750
 • کل نظرات : 27216
 • افراد آنلاین : 12
 • تعداد اعضا : 11813
 • آی پی امروز : 502
 • آی پی دیروز : 316
 • بازدید امروز : 1,281
 • باردید دیروز : 681
 • گوگل امروز : 131
 • گوگل دیروز : 99
 • بازدید هفته : 6,413
 • بازدید ماه : 33,913
 • بازدید سال : 542,250
 • بازدید کلی : 12,304,845
 • حمایت از همایش ها

  برای تبادل لینک از

  انتهای صفحه و تبادل لینک

  هوشمند استفاده کنید و برای

  حمایت از مرکز مشاوره تحصیلی

  و استفاده هرچه بیشتر داوطلبان

  کنکور از کلاس های رایگان مشاور

  کنکور استاد علیرضا افشار،

  بنر ما را در سایت خود قرار دهید

  بنر 1 

  بنر 2 

  بنر 3


  بنرسایت مشاور کنکور 


  نام کاربری :
  رمز عبور :
  تکرار رمز :
  موبایل :
  ایمیل :
  نام اصلی :
  کد امنیتی :
   
  کد امنیتی
   
  بارگزاری مجدد