کنکوریهایی که مثل خیلی ها با خیال راحت قصد پشت کنکور موندن در سال 95 دارند حتما توجه کنند،اگر چه معدل مشکل ساز نمیشه اما برای رتبه شدن باید دقت کنی که روند اشتباه سال گذشته ات جبران بشه ؛

برای رتبه شدن باید روند اجرایی اشتباه سال گذشته جبران بشه و در نهایت اختلاف جدی به وجود بیاری

آیا مطمئن هستی که بهتر میشی ؟؟؟؟ :


پشت کنکور بماینم ؟ آری یا نه ؟


پرونده ویژه ( ماندن یا رفتن ، مساله این است!!!)

دانلود سمینار

....
دانلود از پیکوفایل


شماره تماس مشاوره تک جلسه ای در اینباره و مشورت با استاد افشار 09358960503


به منظور بهره گیری همه داوطلبان از خدمات مشاوره ای برتر و برابر در کشور و در راستای تحکیم بنیه علمی مراکز آموزش عالی به سبب انتخاب درست آینده دانشجویان در مقطع حساس کنونی مجموعه با شرایط و امکانات زیر اقدام به مشاوره در زمینه انتخاب رشته کنکورسال 94 می نماید


مراحل اجرای تعیین رشته و دانشگاه بصورت تلفنی ویژه کنکوریهای 94 و مشابه سال93 برای کلیه رشته های نظری انجام می شود


0_ دریافت فایل صوتی جلسات توجیهی انتخاب رشته 94 در هفته اول مرداد(راهنمایی کلی و توضیح پروسه) (فایل صوتی جلسه توجیهی 1 پایین دانلود کنید)

1_ ارائه فرم رغبت سنج شغلی (تیپ شخصیتی) کودر یا هالند


2_ تحلیل اطلاعات فردی تست بالا و شناسایی فردی اولویت ها در رشته ، شهر ، نوع دانشگاه


3_ تماس تلفنی اول با استاد


4_ انتخاب رشته کامپیوتری(نرم افزاری) مطابق با آخرین تغییرات ظرفیت ها و مقررات آموزشی کشور


5_ تکمیل فرم اولیه + سوال و جواب مرتبط


6_ تماس تلفنی دوم با استاد (2 روز بعد)


7_ تنظیم فرم نهایی انتخاب رشته + چک،دبل چک (اعمال تغییرات دستی)


اولویت انتخاب رشته با داوطلبان مستمر مشاوره تلفنی ماهانه سال 94_93 جناب افشار و شاگردان کلاس های مشاوره کنکور94 شهرستان ایشان می باشد و بدیهی است که کنکوریهای دیگر در صورت وجود ظرفیت خالی پذیرفته می شوند .


انتخاب رشته کنکور سال 94 برای کلیه گروه های 5 گانه رشته های نظری می باشد.

انتخاب رشته آزاد،سراسری (با آزمون، بدون آزمون) همزمان و یکجا انجام خواهد شد.

مشاوره و سوال جواب در مورد آزمون عملی و مصاحبه برخی رشته ها،رشته محل های خاص،بورسیه،تربیت معلم،بین الملل،داوطلبان دارای سهمیه و ... شامل هزینه های اضافی نمی باشد.


به دلیل محدودیت در پذیرش تعداد زیاد آن دسته از داوطلبانی که مایل به انتخاب رشته تلفنی با دکتر افشار هستند می توانند از هم اکنون با ارسال پیامک " انتخاب رشته" به ایشان پیش ثبت نام کنند و در اولین اولویت تعیین رشته کنکور94 قراردانلود جلسه توجیهی شماره یک ( رغبت سنج شغلی ، تشخیص تیپ شخصیتی ، نحوه کسب اطلاعات در مورد رشته ها )


با نام خدا و بی مقدمه بریم سر اصل مطلب


هرچی که بود ، بد یا خوب ؛ هر طور که امتحان دادی ، موفق یا ناکام و با هر رتبه و درصدهایی که خواهی شد ... انتخاب رشته رو پیش رو داری ؛ نمیدونم برای سرنوشت تو هم چه اتفاقی قراره بیفته و در نهایت، من تو رو به چه اسم و رسمی 6  سال دیگه باید بشناسم . اینکه آخرش از رشته ات راضی هستی و اون مطابق علایق و استعدادت هست یا که نه ...

میدونم که تو هم مثل من دلت خیلی پره و میگی استاد جان آدم علم غیب نداره که بدونه چی خوبه و چی بده و این مثل هندونه قاچ نشده میمونه ... درست میگی ؛ حق داری . کم کاری از من و من ها بوده که برات قضیه رو باز نکردیم و الان بهت حق میدم که گیج باشی و ندونی چیکار کنی .  اما امیدوارم از وقتی که این مطلب رو می خونی حداقل 10 روزی تا انتخاب رشته ات وقت داشته باشی تا بشینی و سر فرصت کارهایی که بهت میگم انجام بدی . کارهایی که هیچ کدوم از مشاورهای تجربی و غیرتخصصی حتی ازش خبر هم ندارن و با چند تا فایل PDF سایت های آموزشی موجود و نهایت یک نرم افزار با سرنوشت جوون مردم بازی می کنن . خب پس اول کارگاه توجیهی انتخاب رشته کنکور 94 از اینجا دریافت کن و گوش بده و بعد اطلاعات مربوط به فرم تست های علمی پر کن و نگه دار پیش خودت و کارهای تحقیقاتی خودت از هم اکنون آغاز کن و صبر کن تا نوبتت بشه برای تحلیل اطلاعات اولیه.

(البته به علت کفیت خدمات و هزینه کم انتخاب رشته تلفنی نسبت به معدود مراکز حضوری مشابه، مشاوره انتخاب رشته 94 فقط از افرادی که تا قبل از موعد تکمیل ظرفیت ما پیش ثبت نام کنند، انجام میشود. "انتخاب رشته" پیامک کنید به 09358960503)


همچنین فایل ضمیمه آزمون تیپ شخصیتی هالند و هوش آزمایی گاردنر از پایین دانلود کنیدبا زمان کم چگونه انتخاب رشته کنکور کنیم ؟یکی از مواردی که همه ساله به داوطلبان کنکوری لطمه زیادی میزنه ،تصمیم و انتخاب شتاب زده رشته محل مورد نظرشون درست در شرایطی هست که با رویت کارنامه یا عده ای شون بهم ریختن و ناراحت هستن و یا انقدر همگی اعضای خانواده و اطرافیان در جنبش و تکاپو افتادن که ، داوطلب هول میکنه و بعضا" دیده شده که بدون توجه به المان های انتخاب رشته صحیح چه اشتباهات پیش و پا افتاده ای انجام داده و به همین راحتی آینده خودش به بازی گرفته ؛برای شما امسال هم از این امر مستثنی نیست و با وجود اعلام نتایج در اوایل مرداد 94 و مهلت کم انتخاب رشته که 7 الی 8 روز در نظر گرفته شده ، مسلما مشابه این اتفاق برای خیلی ها میفته . چه بهتر که الان سر فرصت و درست در چند قدمی مشاهده کارنامه اولیه کنکور 94 تذکراتی رو من باب انتخاب رشته از زبان مشاور بشنویم و سعی کنیم تا با یادگیری مقررات و قوانین انتخاب رشته و قلق های موجود در اون و توضیح کامل دفترچه شماره 2 و از همه مهمتر خودسنجی تیپ شخصیتی و رغبت سنج شغلی، قدمی محکم برای شروع فرآیند انتخاب رشته برداریم .


لینک های دانلود همایش توجیهی انتخاب رشته کنکور 93 ؛ مطالب تخصصی راجب تحلیل تیپ شخصیتی و پرسشنامه رغبت سنج شغلی


( لینک 1 ، لینک کمکی )


دانلود فایل ضمیه تست های مشاوره و روانشناسی مرتبط


دانلود فایل اکسل برنامه ریزی شده برای ثبت نمرات تست هالند


(لطفا پس از تکمیل فایل اکسل برای تحلیل به استاد افشار ایمیل شود)

(alirezaael@gmail.com)با این 3 جلسه مشاوره انتخاب رشته رایگان،

واقعا مشاور خودت باش !!!دریافت صوت کارگاه های شماره 1,2,3 انتخاب رشته کنکوریهای

(توضیحات کامل و جامع از صفر تا صد در مورد انتخاب رشته)


قابل استفاده برای انتخاب رشته کنکور94
کارگاه 1


لینک دانلود اصلی


لینک دانلود کمکی


کارگاه 2


لینک دانلود اصلی


لینک دانلود کمکیکارگاه 3


دانلود کارگاه پایانی(3) انتخاب رشته دانشگاه

(نکات تکمیلی)